Mikusia Róża

303

nowość

120,00 zł

-41,00 zł

79,00 zł

Mikusia Róża wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiałów. Ręcznie szyte ubranka i detale nadają mu niesamowitego uroku. Mikusia Róża jest młodą projektantką mody. To córka Mikusi Strojnisi i Mikusia Elegancika.

Róża jest rękodziełem w którym każdy szew jest precyzyjnie wykonany. Ubranko Róży powstaje od podstaw. Najpierw zostało zaprojektowane w naszej pracowni tak, aby było oryginalne i niepowtarzalne, a dopiero później precyzyjnie wyszyte. Dla Róży wykorzystano wytrzymałe nici, które nie rozerwą się nawet przy bardzo intensywnej i rozbrykanej zabawie.

Róża to jedna z rodziny Mikusiów. Wprowadzi do Twojego domu wiele radości i zabawy. Jest bardzo ambitna i ma wiele przyjaciółek. Jej oryginalny wygląd przyciąga uwagę każdego - zarówno dzieci jak i dorosłych.

Gdzie Róża mogłaby być oczekiwanym zakupem? Podajemy kilka przykładów:

·          Dla dzieci, młodzieży i dorosłych

·          Dla domów, do których chcielibyśmy wprowadzić niepowtarzalny klimat np. jako element wystroju wnętrz

·          Dla przedszkoli i szkół

·          Dla firm jako dekoracja

·          Jako oryginalny i nietuzinkowy prezent zarówno dla najmłodszych jak i najstarszych


I wiele wiele innych.

Opinie

Napisz opinię

Mikusia Róża

Mikusia Róża

Mikusia Róża wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiałów. Ręcznie szyte ubranka i detale nadają mu niesamowitego uroku. Mikusia Róża jest młodą projektantką mody. To córka Mikusi Strojnisi i Mikusia Elegancika. Uwielbia kwiaty i wiosnę.

Produkty powiązane

30 other products in the same category: