Martynka Czarnulka

004

nowość

120,00 zł

Martynka Czarnulka wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiałów. Ręcznie szyte ubranka i detale nadają jej niesamowitego uroku. Czarnulka uwielbia wyraziste kolory, modne czapki i kolorowe buciki. Posiada gęste i prześliczne włosy. Lubi również gdy ktoś jej układa rozmaite fryzury np. warkocze.

Czarnulka jest rękodziełem w którym każdy szew jest precyzyjnie wykonany. Ubranko Czarnulki powstaje od podstaw. Najpierw zostało zaprojektowane w naszej pracowni tak, aby było oryginalne i niepowtarzalne, a dopiero później precyzyjnie wyszyte. Dla Czarnulki wykorzystano wytrzymałe nici, które nie rozerwą się nawet przy bardzo intensywnej i rozbrykanej zabawie.

Czarnulka to jedna z sióstr Martynek. Wprowadzi do Twojego domu wiele radości i zabawy. Jest bardzo nowoczesna i przebojowa. Jej oryginalny wygląd przyciąga uwagę każdego. W szczególności dzieci.

Gdzie Czarnulka mogłaby być oczekiwanym zakupem? Podajemy kilka przykładów:

·        Dla dzieci i to nie tylko dziewczynek

·        Dla domów, do których chcielibyśmy wprowadzić niepowtarzalny klimat np. jako element wystroju wnętrz

·        Dla przedszkoli i szkół

·        Jako oryginalny i nietuzinkowy prezent zarówno dla najmłodszych jak i najstarszych

I wiele wiele innych.

Opinie

Napisz opinię

Martynka Czarnulka

Martynka Czarnulka

Martynka Czarnulka wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiałów. Ręcznie szyte ubranka i detale nadają jej niesamowitego uroku. Czarnulka uwielbia wyraziste kolory, modne czapki i kolorowe buciki. Posiada gęste i prześliczne włosy. Lubi również gdy ktoś jej układa rozmaite fryzury np. warkocze.

Produkty powiązane

30 other products in the same category: