Martynka Turkusia

001

nowość

120,00 zł

-41,00 zł

79,00 zł

Martynka Turkusia wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiałów. Ręcznie szyte ubranka i detale nadają jej niesamowitego uroku.Turkusia uwielbia kokardki, czapeczki i kolorowe buciki. Posiada długie i pełne blasku włosy. Lubi również gdy ktoś jej układa rozmaite fryzury np. warkocze.

Turkusia jest rękodziełem w którym każdy szew jest precyzyjnie wykonany. Ubranko Turkusi powstaje od podstaw. Najpierw zostało zaprojektowane w naszej pracowni tak, aby było oryginalne i niepowtarzalne, a dopiero później precyzyjnie wyszyte. Dla Turkusi wykorzystano wytrzymałe nici, które nie rozerwą się nawet przy bardzo intensywnej i rozbrykanej zabawie.

Turkusia to jedna z sióstr Martynek. Wprowadzi do Twojego domu wiele radości i zabawy. Jest bardzo nowoczesna i przebojowa. Jej oryginalny wygląd przyciąga uwagę każdego. W szczególności dzieci.

Gdzie Turkusia mogłaby być oczekiwanym zakupem? Podajemy kilka przykładów:

·        Dla dzieci i to nie tylko dziewczynek

·        Dla domów, do których chcielibyśmy wprowadzić niepowtarzalny klimat np. jako element wystroju wnętrz

·        Dla przedszkoli i szkół

·        Jako oryginalny i nietuzinkowy prezent zarówno dla najmłodszych jak i najstarszych

I wiele wiele innych.

Opinie

Napisz opinię

Martynka Turkusia

Martynka Turkusia

Martynka Turkusia wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiałów. Ręcznie szyte ubranka i detale nadają jej niesamowitego uroku.Turkusia uwielbia kokardki, czapeczki i kolorowe buciki. Posiada długie i pełne blasku włosy. Lubi również gdy ktoś jej układa rozmaite fryzury np. warkocze.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 other products in the same category: