Martynkowy świat

Martynki to świat pełen kolorów, zabawy i przyjaciół. Każdy z martynkowej rodziny jest inny, ponieważ posiada własny styl i charakter. Uwielbiamy przebierać się w kolorowe ubranka uszyte specjalnie dla nas. Nasza cała rodzina jest tak duża i ciekawa, że musisz poznać każdego z nas z osobna. W szczególności naszych kuzynów, braci, siostry, wujków...

Martynki to świat pełen kolorów, zabawy i przyjaciół. Każdy z martynkowej rodziny jest inny, ponieważ posiada własny styl i charakter. Uwielbiamy przebierać się w kolorowe ubranka uszyte specjalnie dla nas. Nasza cała rodzina jest tak duża i ciekawa, że musisz poznać każdego z nas z osobna. W szczególności naszych kuzynów, braci, siostry, wujków, ciocie i zwierzątka. Kontakt z nami jest tak uzależniający, że trudno nam się rozstawać. Dlatego z chęcią zamieszkamy w Twoim domku i wprowadzimy martynkową atmosferę ;-)

Więcej

Martynkowy świat  Jest 49 produktów.

Podkategorie

 • Martynkowe ZOO

  Cała rodzina Martynek uwielbia wspólnie chodzić do ZOO. Mamy tu wielu przyjaciół zwierząt, którzy tak jak my, lubią wspólną zabawę. Zwierzęta są baaardzo oryginalne, ponieważ kochają kolorowe i modne ubranka. Każda osoba z martynkowej rodzinki bardzo się cieszy gdy obok niej znajdują się zwierzątka z naszego zoo. 

 • Zakręcone siostry...

  Jesteśmy siostrami, które tylko z pozoru wydają się być podobne. Nic bardziej mylnego! Każda z nas jest inna. Np. Blondusia uwielbia się czesać i robić warkocze natomiast Turkusia przebierać w swoje kolorowe ubranka. Pozostałe siostry są równie odmienne i przebojowe. Z chęcią pokażemy Tobie nasze ręcznie wykonane stroje, buciki, czapeczki i płaszczyki. Może masz pomysł na nasze fryzury? Z chęcią damy się Tobie uczesać ;-)

 • Bliźniaczki Marcyśki

  Marcyśki to bliźniacy i bliźniaczki, którzy mają wiele cech wspólnych, ale sporo ich od siebie odróżnia. Każdy lubi inne ubranka i inne kolory. Wszystkie elementy ich strojów są oczywiście rękodziełem. Uwaga bo Marcyśki są bardzo gadatliwe i ciekawskie. Wszędzie ich pełno. Kiedy zagoszczą w Twoim domu, to z całą pewnością ożywią wszystkich mieszkańców. Poznaj wszystkie nasze siostry i braci bliźniaków. Ciekawe czy odróżnisz ich od siebie? ;-)

 • Stylowe Mikusie

  Mikusie to rodzinka projektantów mody. Projektują własne ubranka, które są znane na całym świecie. Słyną ze swojej dostojności, uprzejmości i staranności. Mikusie są najbliższymi znajomymi Martynek. Często wspólnie spędzają czas i wymyślają nowe kreacje. Nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Każdego zaskakują coraz to oryginalniejszymi wzorami strojów.

 • Zwinne Mysiaki

  Rodzina Mysiaków składa się ze sprytnych i zwinnych myszek. W świecie Martynek wypełniają każdy najmniejszy kącik. Tak jak na prawdziwego członka martynkowego świata, każdy Mysiak posiada oryginalne i ręcznie szyte ubranka. Mysia rodzina cały czas się powiększa. Poznaj nas wszystkich. Z chęcią zagościmy i w Twoim domku. Żaden kot nie jest nam straszny! ;-)

 • Wszechstronne Królasy

  Rodzinka Królasów jest niezwykle uzdolniona i utalentowana. Każdy z nich uwielbia robić różne rzeczy. Wykazują się pomysłowością i kreatywnością. Z nimi nie można się nudzić. Całą rodzinka składa się z wielu Królasów: mamy, taty, dzieci, kuzynostwa, znajomych itp. Poznaj nas wszystkich!

 • Urocze Siostry Maryśki

  Jesteśmy siostrami, które tylko z pozoru wydają się być podobne. Nic bardziej mylnego! Z chęcią pokażemy Tobie nasze ręcznie wykonane stroje, buciki, czapeczki i płaszczyki. Może masz pomysł na nasze fryzury? Z chęcią damy się Tobie uczesać ;-)

 • Dodatki do domu i nie...

  Kolekcja prześlicznych, ręcznie wykonanych dodatków do domu i nie tylko. Znajdziesz tu oryginalne elementy wystroju wnętrz wykonane przez naszą pracownie.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów