Królas Wojtek

503

nowość

120,00 zł

-41,00 zł

79,00 zł

Królas Wojtek wykonany jest z bardzo dobrej jakości materiałów. Ręcznie szyte ubranka i detale nadają mu niesamowitego uroku. Wojtek jest kuzynem króliczej rodzinki. Uwielbia niebieskie kolory. Często wymyśla przedziwne sposoby na spędzanie wolnego czasu.

Wojtek jest rękodziełem w którym każdy szew jest precyzyjnie wykonany. Ubranko Wojtka powstaje od podstaw. Najpierw zostało zaprojektowane w naszej pracowni tak, aby było oryginalne i niepowtarzalne, a dopiero później precyzyjnie wyszyte. Dla Królasa Wojtka wykorzystano wytrzymałe nici, które nie rozerwą się nawet przy bardzo intensywnej i rozbrykanej zabawie.

Wojtek to jeden z rodziny Królasów. Wprowadzi do Twojego domu wiele radości i zabawy. Jest bardzo pomysłowy i zaradny. Jego oryginalny wygląd przyciąga uwagę każdego - zarówno dzieci jak i dorosłych.

Gdzie Królas Wojtek mógłby być oczekiwanym zakupem? Podajemy kilka przykładów:

·          Dla dzieci, młodzieży i dorosłych

·          Dla domów, do których chcielibyśmy wprowadzić niepowtarzalny klimat np. jako element wystroju wnętrz

·          Dla przedszkoli i szkół

·          Dla firm jako dekoracja

·          Jako oryginalny i nietuzinkowy prezent zarówno dla najmłodszych jak i najstarszych

I wiele wiele innych.

Opinie

Napisz opinię

Królas Wojtek

Królas Wojtek

Królas Wojtek wykonany jest z bardzo dobrej jakości materiałów. Ręcznie szyte ubranka i detale nadają mu niesamowitego uroku. Wojtek jest kuzynem króliczej rodzinki. Uwielbia niebieskie kolory. Często wymyśla przedziwne sposoby na spędzanie wolnego czasu.

Produkty powiązane

30 other products in the same category: