Marcyśka Weselusia

201

nowość

69,00 zł

110Marcyśka Weselusia wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiałów. Ręcznie szyte ubranka i detale nadają jej niesamowitego uroku. Weselusia uwielbia wiosenne kolory. Czerwone kokardki to jej najlepsze dodatki do ubioru.

Weselusia jest rękodziełem w którym każdy szew jest precyzyjnie wykonany. Ubranko Weselusi powstaje od podstaw. Najpierw zostało zaprojektowane w naszej pracowni tak, aby było oryginalne i niepowtarzalne, a dopiero później precyzyjnie wyszyte. Dla Weselusi wykorzystano wytrzymałe nici, które nie rozerwą się nawet przy bardzo intensywnej i rozbrykanej zabawie.

Weselusia to jedna z bliźniaczek Marcysiek. Wprowadzi do Twojego domu wiele radości i zabawy. Jest bardzo rozbiegana i gadatliwa. Jej oryginalny wygląd przyciąga uwagę każdego. W szczególności dzieci.

Gdzie Weselusia mogłaby być oczekiwanym zakupem? Podajemy kilka przykładów:

·          Dla dzieci i to nie tylko dziewczynek

·          Dla domów, do których chcielibyśmy wprowadzić niepowtarzalny klimat np. jako element wystroju wnętrz

·          Dla przedszkoli i szkół

·          Jako oryginalny i nietuzinkowy prezent zarówno dla najmłodszych jak i najstarszych

I wiele wiele innych.

Opinie

Napisz opinię

Marcyśka Weselusia

Marcyśka Weselusia

Marcyśka Weselusia wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiałów. Ręcznie szyte ubranka i detale nadają jej niesamowitego uroku. Weselusia uwielbia wiosenne kolory. Czerwone kokardki to jej najlepsze dodatki do ubioru.

Produkty powiązane

30 other products in the same category: